
GW JDSTS2.CM - GVH2-A838-1-2
Φv=25.5 ... 31.5 lm, 2700 k (ако=65 ma)
Описание
Duris® E 5 GW JDSTS2.CM (GEN 2)
Въвеждане на новото поколение - 2 Duris® E 5, което комбинира по-висока ефикасност и по-висок поток в компактен съвместим с индустрията форм фактор (5.6 mm x 3.0 mm). Напълно съвместимо с нашето устройство за поколение-1 за лесна подмяна и надграждане. Перфектно подходящ за различни приложения за хомогенна осветеност като епруветки и други приложения на закрито, като светлини и вдлъбнати тела.
- Закрито осветление
- пакет: бял SMT пакет, цветна дифузна силиконова смола
- typ. Радиация: 120 градуса (ламбертийски излъчвател)
- Цветна температура: 2700k - 6500 k
- CRI: 90 (мин.), 92 (Typ.), R9: 50 (мин.)
- ESD: 5 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- Светлинен поток: typ . 30 lm @ 4000k
- Свещена ефикасност: typ . 171 lm/w @ 4000k

|
Тип
|
Цветна температура
|
Светещ поток 1, ако=65 ma φV
|
|
GW JDSTS2.CM - GVH2-A838-1-2
|
2700 K
|
25.5 ... 31.5 lm
|
|
Gw jdsts2.cm - gvh2-xx58-1-2
|
2700 K
|
25.5 ... 31.5 lm
|
|
Gw jdsts2.cm - gwh3-a737-1-2
|
3000 K
|
27.0 ... 33.0 lm
|
|
Gw jdsts2.cm - gwh3-xx57-1-2
|
3000 K
|
27.0 ... 33.0 lm
|
|
GW JDSTS2.CM - H1H4-A636-1-2
|
3500 K
|
28.5 ... 34.5 lm
|
|
Gw jdsts2.cm - h1h4-xx56-1-2
|
3500 K
|
28.5 ... 34.5 lm
|
|
GW JDSTS2.CM - H1H4-A535-1-2
|
4000 K
|
28.5 ... 34.5 lm
|
|
Gw jdsts2.cm - h1h4-xx55-1-2
|
4000 K
|
28.5 ... 34.5 lm
|
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-A333-1-2
|
5000 K
|
30.0 ... 36.0 lm
|
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-XX53-1-2
|
5000 K
|
30.0 ... 36.0 lm
|
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-A232-1-2
|
5700 K
|
30.0 ... 36.0 lm
|
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-XX52-1-2
|
5700 K
|
30.0 ... 36.0 lm
|
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-A131-1-2
|
6500 K
|
30.0 ... 36.0 lm
|
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-XX51-1-2
|
6500 K
|
30.0 ... 36.0 lm
|
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | |
| Пакет / случай: | 5630 |
| Цвят на осветяването: | Топло бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 2700 K |
| Светеща интензивност: | 9.38 Cd |
| Светлинен поток/сияен поток: | 27.8 LM |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 90 |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ако - напред: | 65 ма |
| Vf - напред напрежение: | 2.75 V |
| Мощност: | 180 MW |
| Дължина: | 5.6 mm |
| Ширина: | 3 mm |
| Височина: | 0,6 mm |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 100 C |
| Серия: | GW JDSTS2.CM |
| Опаковка: | Макара |
| Марка: | ams osram |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| 10000 | |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Дурис |
| Тип: | Светодиоди с ниска мощност |
| Част # псевдоними: | Q65112A8884 |
Популярни тагове: GW JDSTS2.CM - GVH2 - A838-1-2, China GW JDSTS2.CM-GVH2-A838-1-2 Производители, доставчици, фабрика, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., Ly e67f bada 46 3b5a 50 r18, SFH 4715A, SFH 4726AS, SFH 4727AS A01
Изпрати запитване
Може да харесаш също







