
GW JDSTS2.EM - H3H7-XX58-1-2
Φv=31.5 ... 39.0 lm, 2700 k (ако=65 ma)
Описание
Duris ® E 5 GW JDSTS2.EM Стандарт (Бит 2)
Въвеждане на новото поколение - 2 Duris® E 5, което комбинира по-висока ефикасност и по-висок поток в компактен съвместим с индустрията форм фактор (5.6 mm x 3.0 mm). Напълно съвместимо с нашето устройство за поколение-1 за лесна подмяна и надграждане. Перфектно подходящ за различни приложения за хомогенна осветеност като епруветки и други приложения на закрито, като светлини и вдлъбнати тела.
Приложения
- Закрито осветление
Характеристики
- пакет: бял SMT пакет, цветна дифузна силиконова смола
- typ. Радиация: 120 градуса (ламбертийски излъчвател)
- Цветна температура: 2700k - 6500 k
- CRI: 80 (мин.), 85 (Typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 5 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- Светлинен поток: typ . 36 lm @ 4000k
- Свещена ефикасност: typ . 204 lm/w @ 4000k
|
Тип |
Цветна температура |
Светещ поток 1, ако=65 ma φV |
| GW JDSTS2.EM - H3H7-A838-1-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H3H7-XX58-1-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| Gw jdsts2.em - H4H7-A737-1-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H4H7-XX57-1-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| Gw jdsts2.em - H5H7-A636-1-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H7-XX56-1-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-A535-1-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-XX55-1-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-A333-1-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-XX53-1-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H5H8-A232-1-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-XX52-1-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H5H8-A131-1-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H5H8-xx51-1-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |

| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | |
| Цвят на осветяването: | Топло бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 2700 K |
| Светеща интензивност: | 11.4 Cd |
| Светлинен поток/сияен поток: | 34.5 lm |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 80 |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ако - напред: | 65 ма |
| Vf - напред напрежение: | 2.75 V |
| Мощност: | 180 MW |
| Дължина: | 5.6 mm |
| Ширина: | 3 mm |
| Височина: | 0,6 mm |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 100 C |
| Серия: | GW JDSTS2.EM |
| Опаковка: | Макара |
| Марка: | ams osram |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| 10000 | |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Дурис |
| Тип: | Светодиоди с ниска мощност |
| Част # псевдоними: | Q65112A8998 |
Популярни тагове: GW JDSTS2.EM - H3H7 - xx58-1-2, China GW JDSTS2.EM-H3H7-XX58-1-2 Производители, доставчици, фабрика, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, LED компоненти, PLT5 520db p, SFH 4713A, SFH 4715A, Са Culdn1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Изпрати запитване
Може да харесаш също







