
GW JDSTS2.EM - H6H8-A333-1-B-2
Φv=36.0 ... 40.5 lm, 5000 k (ако=65 ma)
Описание
Duris ® E 5 GW JDSTS2.em Plus (Gen 2)
Въвеждане на новото поколение - 2 Duris® E 5, което комбинира по -висока ефикасност и по -висок поток в компактна индустрия - съвместим форм -фактор (5,6 mm x 3,0 mm). Напълно съвместимо с нашето поколение - 1 устройство за по-лесно повторно поставяне и надстройка. Перфектно подходящи за различни приложения за хомогенна осветеност като тръби и други приложения на закрито, като светлини и вдлъбнати тела.
Приложения
- Закрито осветление
Характеристики
- пакет: бял SMT пакет, цветна дифузна силиконова смола
- typ. Радиация: 120 градуса (ламбертийски излъчвател)
- Цветна температура: 2700k - 6500 k
- CRI: 80 (мин.), 85 (Typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 5 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- Светлинен поток: typ . 37 lm @ 4000k
- Свещена ефикасност: typ . 208 lm/w @ 4000k
|
Тип |
Цветна температура |
Светещ поток 1, ако=65 ma φV |
| GW JDSTS2.EM - H3H7-A838-1-B-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H3H7-XX58-1-B-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H4H7-A737-1-B-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H4H7-XX57-1-B-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-A636-1-B-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-XX56-1-B-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-A535-1-B-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-XX55-1-B-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-A333-1-B-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-XX53-1-B-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-A232-1-B-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-XX52-1-B-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-A131-1-B-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-XX51-1-B-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |

| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Пакет / случай: | 5630 |
| Цвят на осветяването: | Топло бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 5000 K |
| Светеща интензивност: | 11.4 Cd |
| Светлинен поток/сияен поток: | 34.5 lm |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 80 |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Мощност: | 180 MW |
| Дължина: | 5.6 mm |
| Ширина: | 3 mm |
| Височина: | 0,6 mm |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 100 C |
| Марка: | ams osram |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Средата - светодиоди за захранване |
| Част # псевдоними: | Q65112A8867 |
Популярни тагове: GW JDSTS2.EM - H6H8 - A333-1-B-2, China GW JDSTS2.EM-H6H8-A333-1-B-2 Производители, доставчици, фабрика, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., PLPT9 450LC E., SFH 4250 Z., SFH 4713A, Суили на VC Agam 67 4f4g 30 R18
Изпрати запитване
Може да харесаш също







