
Описание
DURIS® E 2835 GW JTLPS1.SM PRE - Формирана 2835 LED версия със стандартен отпечатък 2835 осигурява конкурентна стойност в нивото на приложение и системно ниво. Duris E2835 CRI80 осигурява отлична ефикасност, която повишава икономия на енергия в приложението на осветлението, което е важно за подпомагане на регулирането на енергийната ефективност.
Приложения
- Закрито осветление
Характеристики
- пакет: бял SMT пакет, цветна дифузна силиконова смола
- typ. Радиация: 120 градуса (ламбертийски излъчвател)
- Цветна температура: 2700k - 6500 k
- CRI: 80 (мин.), 82 (Typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 2 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 2)
- Светлинен поток: typ . 39.4 lm @ 4000k
- Светеща ефикасност: typ . 224 lm/w @ 4000 k
- стабилно VF дълбоко затъмняване при нисък задвижващ ток от 1MA
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | SMD-2 |
| Цвят на осветяването: | Неутрално бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 4000 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 43.5 lm |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 80 CRI |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ако - напред: | 65 ма |
| Vf - напред напрежение: | 2.17 V |
| Дължина: | 3.34 mm |
| Ширина: | 2.84 mm |
| Височина: | 0,66 mm |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 105 C |
| Цвят на обектива: | Безцветни |
| Форма на обектива: | Правоъгълно |
| Прозрачност на обектива: | Дифузен |
| Опаковка: | Макара |
| Марка: | ams osram |
| Конфигурация: | Единичен |
| Чувствително към влагата: | Да |
| 10000 | |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Част # псевдоними: | Q65113A7751 |
Популярни тагове: gw jtlps1.sm - H7HV - xx55 - 1 - g, China GW JTLPS1.SM-H7HV-XX55-1-G Производители, доставчици, фабрични, Gw qslps1 em lwlz xx57 1 150 r18, Gw qslps1 em lxl1 xx56 1, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, PLT5 520db p, SFH 4713A, Суили на VC Agam 67 4f4g 30 R18
Изпрати запитване
Може да харесаш също







