
Gw p9lr38.pm - m3m8-xx56-1
Φv=200.0 ... 260.0 lm, 3500 k (ако=45 ma)
Описание
Duris® S 5050 GW P9LR38.pm Последното поколение на Duris® S 5050 LEDS предлага впечатляваща ефективност на ефикасността, съчетана с постижението на DLC Premium Lifetime. Този пакет от 5050 Leadframe предлага на клиентите перфектно решение за висока ефикасност и компактни дизайни на осветителни тела за професионално осветление на открито; Високи - заливи, улични светлини, светлини на района, наводнения.
Приложения
- Закрито осветление
- Външно и индустриално осветление
Характеристики
- пакет: бял SMT пакет, цветна дифузна силиконова смола
- typ. Радиация: 120 градуса (ламбертийски излъчвател)
- Цветна температура: 2200k - 6500 k
- CRI: 70 (мин.), 72 (Typ.), R9: -50 (min.)
- ESD: 2 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- Светлинен поток: typ . 219 lm @ 4000 k @ 25 градуса
- Свещена ефикасност: typ . 220 lm/w @ 4000 k @ 25 градуса
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Цвят на осветяването: | Бял |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 3500 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 200 lm |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 70 |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ако - напред: | 45 ма |
| Vf - напред напрежение: | 22 V |
| Дължина: | 5 mm |
| Ширина: | 5 mm |
| Височина: | 0,7 mm |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 105 C |
| Размери на обектива: | 4.55 mm x 4,55 mm |
| Форма на обектива: | Квадрат |
| Серия: | Duris S5050 |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Марка: | ams osram |
| Чувствително към влагата: | Да |
| 2000 | |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Дурис |
| Част # псевдоними: | Q65115A0132 |
Популярни тагове: GW P9LR38.PM - M3M8 - xx56-1, China GW P9LR38.PM-M3M8-XX56-1 Производители, доставчици, фабрика, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, Gw qslps1 em lwlz xx57 1 150 r18, Ly r976 ps 36 0 20 r18, SFH 4250 Z., SFH 4727AS A01, Суили на VC Agam 67 4f4g 30 R18
Изпрати запитване
Може да харесаш също







