
Описание
Този 6V OSCONIQ E 3030 LED адреси за използване в различни приложения за общи осветителни тела, включително вътрешни и външни тела, осветление на зоната и светлини, където високият поток е ключово изискване.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD\/SMT |
| Пакет\/случай: | 3030 |
| Цвят на осветяването: | Бял |
| Дължина на вълната\/цветова температура: | 3000 K |
| Светлинен поток\/сияен поток: | 150 lm |
| Индекс на цветово изобразяване - CRI: | 80 |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ако - напред ток: | 150 ма |
| VF - напрежение напред: | 6.19 V |
| Мощност: | 930 MW |
| Дължина: | 3 мм |
| Ширина: | 3 мм |
| Височина: | 0. 6 mm |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 100 C |
| Цвят на обектива: | Жълто |
| Форма на обектива: | Квадрат |
| Прозрачност на обектива: | Недифузиран |
| Марка: | ams osram |
| Конфигурация: | Единичен |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 4000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
Популярни тагове: gw qslps1.em-lwlz-xx 57-1-150- r18, China GW QSLPS1.EM-LWLZ-XX 57-1-150- R18 Производители, доставчици, фабрика, BPY 62 3 4, Gw qslps1 em lwlz xx57 1 150 r18, LED компоненти, Lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, PLT5 520db p, Суили на VC Agam 67 4f4g 30 R18
Един чифт:Gw qslps1.em-lxl 1- xx 56-1
Следваща:Gw qslps1.em-lyl 1- xx 55-1-150- r18
Изпрати запитване
Може да харесаш също







