
Описание
SFH 4059SR чип LED леща с висока мощност инфрачервен излъчвател (850 nm)
Приложения
- Електронно оборудване
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Инфрачервени излъчватели |
| Rohs: | Подробности |
| Стил на монтаж: | SMD\/SMT |
| Дължина на вълната: | 850 nm |
| Лъчезарна интензивност: | 95 MW\/SR |
| Ъгъл на лъча: | 30 градуса |
| Ако - напред ток: | 50 mA |
| VF - напрежение напред: | 2.95 V |
| Мощност: | 175 MW |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 85 C |
| Пакет \/ случай: | SMD -2 |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Опаковка: | Mousereel |
| Марка: | ams osram |
| Есенно време: | 15 нс |
| Цвят на осветяването: | Инфрачервен |
| Форма на обектива: | Купол |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | IR излъчватели (IR светодиоди) |
| Време за възход: | 15 нс |
| Серия: | SFH 4059SR |
| Количество на фабричния пакет: | 2000 |
| Подкатегория: | Инфрачервена комуникация с данни |
| TradeName: | Чип |
| Ъгъл на гледане: | 30 градуса |
| VR - Обратно напрежение: | 5 V |
| Част # псевдоними: | Q65111A5310 |
| Тегло на единицата: | 0. 000282 унция |
Популярни тагове: SFH 4059SR, China SFH 4059SR Производители, доставчици, фабрика, BPY 62 3 4, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, LED компоненти, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., PLPT9 450LC E., PLT5 520EB p
Един чифт:Sfh 4243- z
Следваща:SFH 4059
Изпрати запитване
Може да харесаш също







