
Описание
SFH 4356 инфрачервен излъчвател (850 nm)
Приложения
- Контрол на достъпа и сигурност
- Уреди и инструменти
- Автоматизация на дома и сградите
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Инфрачервени излъчватели |
| Rohs: | Подробности |
| Стил на монтаж: | През дупка |
| Дължина на вълната: | 850 nm |
| Лъчезарна интензивност: | 90 MW/SR |
| Ъгъл на лъча: | 20 градуса |
| Ако - напред ток: | 100 mA |
| VF - напрежение напред: | 1.7 V |
| Мощност: | 200 MW |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 100 C |
| Пакет / случай: | T -1 (3 mm) |
| Квалификация: | AEC-Q100 |
| Опаковка: | Насипно състояние |
| Марка: | ams osram |
| Есенно време: | 12 ns |
| Цвят на осветяването: | Инфрачервен |
| Тип на продукта: | IR излъчватели (IR светодиоди) |
| Време за възход: | 12 ns |
| Серия: | SFH 4356 |
| Количество на фабричния пакет: | 2000 |
| Подкатегория: | Инфрачервена комуникация с данни |
| Ъгъл на гледане: | 40 градуса |
| Част # псевдоними: | Q65111A6136 |
| Тегло на единицата: | 0. 007055 унция |
Популярни тагове: SFH 4356, China SFH 4356 Производители, доставчици, фабрика, Lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, Ly e67f bada 46 3b5a 50 r18, PLT5 520EB p, SFH 4726AS, SFH 4727AS A01, Суили на VC Agam 67 4f4g 30 R18
Един чифт:SFH 4543- BWCW
Следваща:Sfh 4258- z
Изпрати запитване
Може да харесаш също







