
Описание
Средно добре HLG-40/60/320h LED захранване са разширени, за да включват 40W, 60W и 320W модела. HLG-40/60/320H Единичен изходен светодиоден превключвател захранва функции Универсален променлив ток до 305VAc, охлаждане чрез свободна конвекция на въздуха и изградено - в активна PFC функция. Средно добре HLG - 40/60/320h Захранването са IP67/IP65, предназначени за закрити или външни инсталации за приложения за LED осветление и подвижни знаци. Светодиодите са идеални за улично осветление, осветление с високо зареждане, осветление за паркиране и лампа за риболов.
Характеристики
- Универсален вход на променлив ток/пълен диапазон (до 305VAc)
- Вграден - в активна PFC функция
- Висока ефективност до 95%
- Защити:
- Късо съединение
- Преувеличен ток
- Пренапрежение
- Над температурата
- Охлаждане чрез безплатна конвекция на въздуха
- OCP точка, регулируема през изходен кабел или вътрешен потенциометър
- IP67/IP65 Дизайн за закрити или външни инсталации
- Три в една функция за затъмняване (1VDCдо 10VDCили PWM сигнал или съпротивление)
Приложения
- Подходящ за LED осветление
- Приложения за улично осветление
- Спазване на правилата за безопасност в световен мащаб за осветление
- Подходящ за:
- Сухо
- Влажна
- Мокро място
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Означава добре |
| Категория на продукта: | LED захранване |
| Rohs: | Подробности |
| Режим на работа: | CV + CC |
| Изходен ток - канал 1: | 10.7 A |
| Изходно напрежение - канал 1: | 30 VDC |
| Изходна мощност: | 321 W |
| Входно напрежение: | 90 VAC до 305 VAC, 127 VDC до 431 VDC |
| Затъмняване: | Със затъмняване |
| Брой резултати: | 1 изход |
| Стил на монтаж: | Монтиране на шасито |
| Дължина: | 225,2 мм (8,866 инча) |
| Ширина: | 90 мм (3,543 инча) |
| Височина: | 43,8 мм (1,724 инча) |
| Индустрия: | Индустриален |
| Стандарт: | PSE |
| Серия: | HLG-320h |
| IP рейтинг: | IP65 |
| Марка: | Означава добре |
| Отворена рамка/затворена: | Затворен |
| Тип на продукта: | LED захранване |
| Количество на фабричния пакет: | 8 |
| Подкатегория: | Захранвания |
| TradeName: | HLG серия |
| Тегло на единицата: | 4.145 паунда |
Популярни тагове: HLG-320H-30A, China HLG-320H-30A Производители, доставчици, фабрика, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
Изпрати запитване
Може да харесаш също







