
Описание
Средно кладенец LRS -450 450 W и LRS -600 600 W превключващи захранвания са единични - изходни приложени захранвания с нисък 1U (41 мм) дизайн на профила. Приемане на 115VAcдо 230VAcВход (Изберете по превключване), LRS - 450 и LRS - 600 устройства осигуряват изходно напрежение на 5V, 12V, 15V, 24V, 27V, 36V и 48V. В допълнение към високата ефективност до 92% с вградени - в дълги - вентилатори на живота, захранването работи от - 20 градуса до +65 градус (LRS-600) или +70 градус (LRS-450) с пълен товар. Характеристиките включват пълни функции за защита, 5G анти-вибрационна способност и дизайн на охлаждане на вентилатора. Средният кладенец LRS -450 450 W и LRS -600 600 W Превключващи захранващи захранвания отговарят на международните разпоредби за безопасност и осигуряват високо решение за захранване на цената за изпълнение на различни индустриални приложения.
Характеристики
- Средно добре патентна схема и дизайн на случая (номер на приложение 202220241473.0, 202230060511.8)
- Издържа 300VAcВход за пренапрежение за 5 секунди
- AC входният диапазон Избираем от превключвател
- Кратка - верига, претоварване, пренапрежение и над - температурна защита
- Принудително охлаждане на въздуха
- Вграден - в вентилатора за охлаждане на - изключен контрол
- 1U Нисък профил
- Издържа 5G вибрационен тест
- Висока ефективност, дълъг живот и висока надеждност
- 3-годишна гаранция
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Означава добре |
| Категория на продукта: | Превключване на захранването |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Превключване на консумативи |
| Изходно напрежение - канал 1: | 48 VDC |
| Брой резултати: | 1 изход |
| Изходна мощност: | 450 W |
| Отворена рамка/затворена: | Затворен |
| Входно напрежение: | 90 VAC до 132 VAC, 180 VAC до 264 VAC, 255 VDC до 370 VDC |
| Изходен ток - канал 1: | 9.4 A |
| Стил на монтаж: | Шаси |
| Дължина: | 225 мм (8,858 инча) |
| Ширина: | 124 мм (4.882 инча) |
| Височина: | 35 мм (1.378 инча) |
| Серия: | LRS-450 |
| Марка: | Означава добре |
| Входната честота: | 47 Hz до 63 Hz |
| Регулиране на натоварването: | Регулирани |
| Максимална работна температура: | + 70 C |
| Минимална работна температура: | - 20 C |
| Тип на продукта: | Превключване на захранването |
| Количество на фабричния пакет: | 15 |
| Подкатегория: | Захранвания |
| Част # псевдоними: | LM450-12B48 LM450-20B48 |
| Тегло на единицата: | 1,874 паунда |
Популярни тагове: LRS-450-48, China LRS-450-48 Производители, доставчици, фабрика, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
Изпрати запитване
Може да харесаш също







