
CS15870_STRADA-IP-2X6-T2-L
Решетка от лещи Strada, IESNA тип II, закрепване с винт/щифт, материал-PMMA 173x71,4x13mm
Описание
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибута |
|---|---|
| производител: | Ледил |
| Продуктова категория: | LED лещи и комплекти |
| Тип продукт: | LED лещи |
| Тип: | Мулти{0}}обектив |
| За използване с: | Comet, Cree, Lumileds, Nichia, Osram, Philips, Samsung |
| Ъгъл на гледане: | Асиметрична |
| Опаковка: | поднос |
| марка: | Ледил |
| Височина: | 13 мм |
| Дължина: | 173 мм |
| форма: | Правоъгълна |
| Фабрично количество в опаковка: | 40 |
| подкатегория: | LED осветление |
| Стил на прекратяване: | Винт |
| ширина: | 71.4 мм |
| Единично тегло: | 2,305259 унции |
Популярни тагове: cs15870_strada-ip-2x6-t2-l, Китай cs15870_strada-ip-2x6-t2-l производители, доставчици, фабрика, CS15418_STRADA-IP-2X6-SCL, Леща Ledil
Един чифт:C 12419_ strada -2 x 2- at
Следваща:CS15418_STRADA-IP-2X6-SCL
Изпрати запитване
Може да харесаш също







