
C 12419_ strada -2 x 2- at
LED лещи и сглобки правоъгълни лещи 50 мм
Описание
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Ледил |
| Категория на продукта: | LED лещи и сглобки |
| Rohs: | Подробности |
| Тип на продукта: | LED лещи |
| Тип: | Обектив |
| За използване с: | Cree, Luxeon, Optogan, Osram, Seoul |
| Опаковка: | Табла |
| Марка: | Ледил |
| Цвят: | Ясно |
| Височина: | 7,3 мм |
| Дължина: | 50 мм |
| Форма: | Квадрат |
| Количество на фабричния пакет: | 160 |
| Подкатегория: | LED осветление |
| Стил на прекратяване: | Винт, щифт, лепило |
| Ширина: | 50 мм |
| Тегло на единицата: | 0. 264555 унция |
Популярни тагове: c 12419_ strada -2 x 2- at, China C 12419_ strada -2 x 2- при производители, доставчици, фабрика, CS15418_STRADA-IP-2X6-SCL, Леща Ledil
Един чифт:C 13233_ Hb -2 x 2- m
Следваща:CS 15870_ strada-ip -2 x 6- t 2- l
Изпрати запитване
Може да харесаш също







