
Описание
4 - Терминална лента на шасито на шасито; без наземен контакт; 2-полюс; за 3 mm Ø винт и гайка; с 2x щифт; 4 mm²; Бял
Шаси - монтиране на терминална лента, 862 серия, с 12 мм разстояние между щифтове
Нашето шаси - монтиране на терминална лента (номер на артикул 862 - 652) е проектирано за безпроблемни електрически инсталации. Дължините на лентата трябва да са между 10 mm и 11 mm при свързване на проводници към това шаси - монтиране на терминална лента. Този продукт разполага с проводници и използва Push - в Cage Clamp®. Нашият Push - в Cage Clamp® е универсален, поддръжка - решение за безплатна връзка за всички типове проводници, предлагащо ключово предимство: той позволява директно поставяне както на твърди, така и на фини - наведени проводници с ферули, без да се нуждаят от инструменти. Не се изисква подготовка; Например, криволиченето на ферулата на диригента не е необходимо. Тази терминална лента, монтирана на шасито, е подходяща за напречни сечения на проводника, вариращи от 0,5 mm² до 4 mm². Налични са осем точки за затягане за свързване на два различни потенциала / два полюса. Белият корпус е изработен от полиамид (PA66) за изолация.
Оценки за IEC/en
| Номинална напрежение (III/3) | 500V |
| Номинален импулс издържа на напрежение (III / 3) | 6kV |
| Оценен ток | 32A |
| Легенда (оценки) | (III / 3) ≙ Пренапрежение Категория III / Степен на замърсяване 3 |
Данни за връзка
| Затягащи единици | 8 |
| Общ брой потенциали | 2 |
| PE функция | без PE контакт |
Връзка 1
| Технология за връзка | Натиснете - в клетка за клетка® |
| Тип задействане | Натиснете бутона - |
| Свързващи се проводници | Мед |
| Твърд проводник | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Твърд проводник; Push - при прекратяване | 0,75… 4 mm² / 18… 12 AWG |
| Стрелен проводник | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Фино - проводник | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Фино - проводник; с изолиран ферул | 0,5… 1,5 mm² / 20… 16 AWG |
| Фино - проводник; с ферул; Push - при прекратяване | 0,75… 1,5 mm² / 18… 16 AWG |
| ЗАБЕЛЕЖКА (Раздел на проводник -) | В зависимост от характеристиката на проводника, проводник с по -малък кръст - също може да бъде поставен чрез push - при прекратяване. |
| Дължина на лентата | 10… 11 мм / 0,39… 0,43 инча |
| Номер на полюс | 2 |
| Посока на окабеляване | Side - Входно окабеляване |
Физически данни
| Разстояние между щифтове | 12 мм / 0,472 инча |
| Ширина | 24 мм / 0,945 инча |
| Височина | 27,5 мм / 1,083 инча |
| Височина от повърхността | 22.3 mm / 0.878 инча |
| Дълбочина | 35 мм / 1,378 инча |
Механични данни
| Маркиране | обикновен |
| Тип монтаж | Монтиране на винта |
Данни за материали
| ЗАБЕЛЕЖКА (Материални данни) | Информация за спецификациите на материалите можете да намерите тук |
| Цвят | Бял |
| Материална група | I |
| Изолационен материал (основен корпус) | Полиамид (PA66) |
| Клас за запалимост на UL94 | V0 |
| Огнено натоварване | 0,261mj |
| Халоген - безплатно | Да |
| Тегло | 13,7g |
Търговски данни
| PU (SPU) | 500 бр |
| Тип опаковка | чанта |
| Страна на произход | De |
| Gtin | 4044918509411 |
| Номер на митническа тарифа | 85369010000 |
Класификация на продуктите
| UNSPSC | 39121410 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-06 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-06 |
| ETIM 9.0 | EC001284 |
| ETIM 8.0 | EC001284 |
| Eccn | Няма класификация в САЩ |
Спазване на екологичните продукти
| Състояние на съответствие на ROHS | Съвместим, без освобождаване |
Популярни тагове: 862-652, Китай 862-652 Производители, доставчици, фабрика
Изпрати запитване
Може да харесаш също







