
CXA1816-0000-000N00P230G
Бели светодиоди бели 3000 K 80-CRI, XLAMP CXA1816-36V
Описание
LED масивът XLAMP® CXA1816 разширява семейството на Cree LED от високо -флукс, мулти -масиви в по -малка, лесна за използване платформа. С надеждността на светодиодната осветителна класа XLAMP, малката, еднаква излъчваща повърхност на CXA1816 позволява както приложения за насочване, така и не -насочване на осветление, включително дизайна на лампата и осветителния файл. Предлага се в 2-стъпка, 3-стъпка и 4-стъпална цветова консистенция и включва 12-мм оптичен източник, CXA1816 носи нови нива на поток и ефикасност на този форм-фактор. Ръководството за проектиране на CX Family LED предоставя основна информация за изискванията за използване на CXA1816 LED успешно в дизайни на осветителните съдове.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Cree LED |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Светодиоди от бели кочани |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | Cob - чип - на - дъска |
| Цвят на осветяването: | Топло бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 3000 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 1830 LM |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 80 |
| Ако - напред: | 450 mA |
| Vf - напред напрежение: | 35 V |
| Мощност: | 15.8 W |
| Максимална работна температура: | + 85 C |
| Цвят на обектива: | Тониран |
| Размери на обектива: | 12 мм |
| Форма на обектива: | Кръгъл плосък |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Серия: | CXA1816 |
| Опаковка: | Тръба |
| Марка: | Cree LED |
| LED размер: | 17.85 mm x 17.85 mm x 1,7 mm |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 100 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Светодиоди с ниска мощност |
Популярни тагове: CXA1816-0000-000N00P230G, Китай CXA1816-0000-000N00P230G Производители, доставчици, фабрика, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPEBPR-L1-0000-00C01
Изпрати запитване
Може да харесаш също







