
XHP50D - H0-0000-0D0UF435G
Бели светодиоди бели 3500 K 90-CRI, XLAMP XHP50D
Описание
Светодиодите XLAMP® XHP50.3 са третото поколение от екстремни светодиоди с висока мощност, които осигуряват най -добрата плътност на лумена, надеждност и оптично управление, налични в техния размер. Използвайки предимствата на семейството на XHP, производителите на осветление могат значително да намалят цената на системата си, като използват по -малко оптика, ПХБ и радиатор, отколкото е възможно при стандартните светодиоди.
Семейните светодиоди от трето поколение XHP осигуряват подобрени оптични показатели спрямо предишните поколения, заедно с нова версия с висока интензивност на XHP50. Високата интензивност на XHP50.3 осигурява двойно интензивността за съществуващите дизайни на XHP50.
Светодиодите XLAMP XHP50.3 са оптимизирани за външни и първокласни приложения за осветление на закрито, които изискват големи количества светлинна продукция от малки осветителни тела, като стадион, външна зона и архитектурна прожектор.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Cree LED |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | 2020 г. (5050 метрик) |
| Цвят на осветяването: | Топло бяло |
| Светлинен поток/сияен поток: | 730 lm |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 90 |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ако - напред: | 3 A, 1.5 A |
| Vf - напред напрежение: | 6 V, 12 V |
| Дължина: | 5 mm |
| Ширина: | 5 mm |
| Височина: | 1 mm |
| Максимална работна температура: | + 150 C |
| Форма на обектива: | Квадрат |
| Серия: | XHP50D - Здравей |
| Опаковка: | Макара |
| Марка: | Cree LED |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 1000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
Популярни тагове: XHP50D - H0 - 0000-0D0UF435G, Китай XHP50D-H0-0000-0D0UF435G Производители, доставчици, фабрика, CMU1006-0000-000N0U0A30U, за Cree LED, XBDGRN-00-0000-000000D03, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT
Изпрати запитване
Може да харесаш също







