
Xpgdwt - B1-0000-00me4
Бели светодиоди бели 4500 K 70 - CRI, XLAMP XP-G3 LED
Описание
XLAMP® XP - G3 светодиодите са оптимизирани за насочени, високи - приложения за осветление на лумена, при които ефикасността и оптичното управление са критични, като пътно платно, преносимо и градинарство. Компактната и доказана 3,45 -мм XP платформа разполага с отлична екосистема от оптични и системни решения, което позволява на производителите на осветление да опростят процеса на проектиране и да съкращават времето за пазар.
XP - G3 светодиодите се предлагат в и две различни бели и кралски сини версии: Standard & S линия. XP - G3 Photo Red е наличен във версията S Line. Бялата стандартна версия доставя най -добър - в - клас TM -21 живот и стабилност на цветовете във времето. Версиите на линията на бяло, кралско синьо и фото червено осигуряват подобрена ефективност, най -доброто - в - клас серна устойчивост и по -добра система - надеждност на нивото на превключване и затъмняване. С тези версии на S Line LED осигурява технология LED с висока мощност, която е оптимизирана както за общи, така и за приложения за осветление на градинарството, където сензорите и превключването стават често срещани.
В този документ термините бяло, кралско синьо и фото червено обозначават бялото, кралското синьо или снимката червено XP - G3 LED без оглед на неговите стандартни или s функции на линията. Стандартът на термините и S ред се използват, когато е необходимо, за да се разграничи изпълнението на стандартния XP - G3 светодиод от XP - G3 LED с опцията S Line.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Кри LED |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | СМД-2 |
| Цвят на осветяването: | Неутрално бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 4500 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 172 LM |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 70 |
| Ъгъл на гледане: | 125 градуса |
| Ако - напред: | 350 mA |
| Vf - напред напрежение: | 2.7 V |
| Мощност: | 1 W |
| Дължина: | 3,45 мм |
| Ширина: | 3,45 мм |
| Височина: | 2,26 мм |
| Максимална работна температура: | + 85 C |
| Цвят на обектива: | Жълто |
| Размери на обектива: | 3,06 мм |
| Форма на обектива: | Купол |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Серия: | Xlamp xp - g3 |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Марка: | Кри LED |
| LED размер: | 3,45 мм x 3,45 мм x 2,26 мм |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 1000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
Популярни тагове: XPGDWT - B1 - 0000-00me4, Китай XPGDWT-B1-0000-00ME4, доставчици, фабрика, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1003-0000-000N0B0A30E, за Cree LED, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XBDGRN-00-0000-000000D03, Xteary-00-0000-000000N03
Изпрати запитване
Може да харесаш също







