
CXA2520-0000-000N0HR257F
Бели светодиоди бели 5700 K 80-CRI, XLAMP CXA2520-36V
Описание
LED масивът XLAMP® CXA2520 разширява семейството на Cree LED от високо -флукс, мулти -DIE масиви, предлагайки висока производителност в лесна - до - платформа за използване. С надеждността на светодиодната осветителна класа на XLAMP, равномерната повърхност на CXA2520 позволява както приложения за насочване, така и не -насочване на осветителни тела и дизайн на осветителната способност. Предлага се в 2-стъпала, 3-стъпка и 4-стъпална цветова консистенция и с оптичен източник от 19 мм, CXA2520 носи нови нива на поток и ефикасност на този форм-фактор. Ръководството за проектиране на CX Family Led предоставя основна информация за изискванията за успешно използване на LED CXA2520 в дизайна на осветителната способност.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Кри LED |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Светодиоди от бели кочани |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | Cob - чип - на - дъска |
| Цвят на осветяването: | Хладно бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 5700 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 2420 LM |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 80 |
| Ъгъл на гледане: | 115 градуса |
| Ако - напред: | 550 mA |
| Vf - напред напрежение: | 35 V |
| Мощност: | 19.3 W |
| Дължина: | 23,85 мм |
| Ширина: | 23,85 мм |
| Височина: | 1,7 мм |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 85 C |
| Цвят на обектива: | Тониран |
| Размери на обектива: | 19 мм |
| Форма на обектива: | Кръгъл плосък |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Серия: | CXA2520 |
| Опаковка: | Тръба |
| Марка: | Кри LED |
| LED размер: | 23,85 mm x 23,85 mm x 1,7 mm |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 100 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
| Тегло на единицата: | 0,566059 унция |
Популярни тагове: CXA2520-0000-000N0HR257F, Китай CXA2520-0000-000N0HR257F Производители, доставчици, фабрика, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1003-0000-000N0B0A30E, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBGR-L1-0000-00F02
Изпрати запитване
Може да харесаш също







