
JB2016BWT - P - H27EA0000-N0000001
Бели светодиоди бели 2700 K 80-CRI, размер 2016, P клас
Описание
J Series® светодиоди разширяват водещото портфолио от светодиоди от индустрията на Cree от по -широк набор от приложения. LED от J Series 2016 съчетава висококачествена и отлична стойност в тънък, компактен пакет. Светодиодът от серията J е оптимизиран за компактни приложения за осветление, където плавният вид е критичен, като линейни лампи, светъри, трофтори и панелни светлини.
Характеристики
• Размер на индустрията -компенсираща: 2.0 x 1,6 x 0,5 mm
• 3 -V конфигурация
• Потокът и хроматичността се изкопават на 25 градуса
• Налични 6500 K - 2200 K ANSI CCT
• Налични 80, 90 и 95 CRI
• rohs и достигнете до съвместими
• UL® признат компонент (E495478)
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Cree LED |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | 0806 (2016 Метрик) |
| Цвят на осветяването: | Топло бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 2700 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 24 lm |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 80 |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ако - напред: | 60 Ма |
| Vf - напред напрежение: | 3 V |
| Мощност: | 180 MW |
| Дължина: | 2 mm |
| Ширина: | 1,6 mm |
| Височина: | 0,52 мм |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 105 C |
| Цвят на обектива: | Тониран |
| Размери на обектива: | 1.75 mm x 1,35 mm |
| Форма на обектива: | Правоъгълно |
| Прозрачност на обектива: | Дифузен |
| Серия: | JB2016B 3V P клас |
| Опаковка: | Макара |
| Марка: | Cree LED |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 5000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Средата - светодиоди за захранване |
Популярни тагове: JB2016BWT - P - H27EA0000 - N0000001, Китай JB2016BWT - P-H27EA0000-N0000001 Производители, доставчици, фабрични, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XBDGRN-00-0000-000000D03, XHP35B-00-0000-0DPUD240H
Изпрати запитване
Може да харесаш също







