
Xteary -00-0000-000000 n03
Едноцветни светодиоди Royal Blue, 550MW
Описание
Оптимизиран за насочени приложения с висок лумен, от вътрешни и външни до преносими и лампи за модернизиране на лампата, LED XLAMP® XT-E осигурява висока производителност и висока надеждност в отпечатъка на XP\/XT в индустрията. Светодиодът XT -E предлага предимствата на платформата XT\/XP - компактен и доказан 3,45 mm x 3,45 mm пакет и установена екосистема - позволява на производителите на осветление да опростят процеса на проектиране и да съкращават времето за пазара. Светодиодът XT-E се предлага в Royal Blue and White. Бялото светодиод XT-E предлага опция за висока ефективност. В този документ терминът Уайт обозначава белия XT-E LED, без да се съобразява с неговата ефикасност. Термините стандартни и висока ефикасност се използват, когато е необходимо, за да се разграничи изпълнението на високоефективния светодиод XT-E от светодиода XT-E без опцията за висока ефективност.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Cree LED |
| Категория на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Сини светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD\/SMT |
| Пакет\/случай: | SMD -2 |
| Дължина на вълната\/цветова температура: | 465 nm |
| Цвят на осветяването: | Кралско синьо |
| Светлинен поток\/сияен поток: | 550 MW |
| Ако - напред ток: | 350 mA |
| VF - напрежение напред: | 2.85 V |
| Мощност: | 550 MW |
| Форма на обектива: | Купол |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Серия: | Xteary |
| Опаковка: | Макара |
| Марка: | Cree LED |
| Височина: | 2.36 mm |
| LED размер: | 3.45 mm x 3.45 mm x 2.36 mm |
| Дължина: | 3,45 мм |
| Максимална работна температура: | + 85 C |
| Тип на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 1000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Xlamp |
| Тип: | Единични цветни светодиоди |
| Ъгъл на гледане: | 140 градуса |
| VR - Обратно напрежение: | 5 V |
| Ширина: | 3,45 мм |
| Тегло на единицата: | 1.695 g |
Популярни тагове: Xteary -00-0000-000000 n03, Китай Xteary -00-0000-000000 N03 Производители, доставчици, фабрика, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBGR-L1-0000-00F02, XTEAWT-00-0000-000000DF5
Изпрати запитване
Може да харесаш също







