
SST - 10-G-B130-E530
Единични цветни светодиоди Зелен светодиод Emit 530nm, SST-10 серия
Описание
Характеристики:
• Зелен светодиод с висока мощност с пикова дължина на вълната от 530 nm
• стена - ефективност на щепсела: typ . 23% @350ma
• 90 или 130 градуса ъгъл на гледане при 50% IV
• Ниско термично съпротивление
• Вграден - в ESD защита
• rohs и достигнете до съвместими
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Luminus устройства |
| Категория на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Зелени светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | 1414 (3535 Метрик) |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 527 nm |
| Цвят на осветяването: | Зелено |
| Светлинен поток/сияен поток: | 190 MW |
| Ако - напред: | 350 mA |
| Vf - напред напрежение: | 3.4 V |
| Мощност: | 5 W |
| Цвят на обектива: | Безцветни |
| Размери на обектива: | 2.6 mm |
| Форма на обектива: | Купол |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Марка: | Luminus устройства |
| Конфигурация: | Квадрат |
| Височина: | 1,9 мм |
| Дължина: | 3,45 мм |
| Максимална работна температура: | + 115 C |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 1000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Единични цветни светодиоди |
| Ъгъл на гледане: | 130 градуса |
| Ширина: | 3,45 мм |
| Тегло на единицата: | 0,041226 унция |
Популярни тагове: SST - 10 - G-B130-E530, China SST-10-G-B130-E530 Производители, доставчици, фабрика, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-B-C11-KJ300, CBT-90-G-C11-JK200, CXM-9-35-80-36-AA10-F3-3, SBR-90-W65S-R71-NA100, SFT-40-W65S-F50-N4652
Един чифт:CXM-7-40-80-36-AA00-F2-3
Следваща:SST - 10-R-B130-F630
Изпрати запитване
Може да харесаш също







