
Описание
OSCONIQ® P 3030 GR QSSPA1.23 Family Family Family Family Family се предлага с добре известна превъзходна устойчивост, висока надеждност, дълъг живот, ниско термично съпротивление. Компактен и доказан 3 мм х 3 мм пакет и установен отпечатък. Перфектно адресиране на приложения, които изискват висока ефективност и дълъг живот.
Приложения
- Земеделие и градинарство
- забавление
- Закрито осветление
- Външно и индустриално осветление
Характеристики
- пакет: SMD епоксиден пакет
- typ. Радиация: 120 градуса
- Поддръжка на лумена: Резултати от тестовете според наличните IESNA LM-80
- ESD: 8 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- Светлинен поток: typ . 87 lm
- Свещена ефикасност: typ . 115 lm/w
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Червени светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | 1212 (3030 Метрик) |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 623 nm |
| Цвят на осветяването: | Червено |
| Светлинен поток/сияен поток: | 82 LM |
| Ако - напред: | 350 mA |
| Vf - напред напрежение: | 2.18 V |
| Мощност: | 700 MW |
| Цвят на обектива: | Безцветни |
| Размери на обектива: | 2.73 mm |
| Форма на обектива: | Купол |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Серия: | GR QSSPA1.23 |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Марка: | ams osram |
| Максимална работна температура: | + 125 C |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| 900 | |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Осконик |
| Тип: | Единични цветни светодиоди |
| Ъгъл на гледане: | 130 градуса |
| Част # псевдоними: | Q65113A6990 |
Популярни тагове: GR QSSPA1.23 - krkt - R1R3-1, China GR QSSPA1.23-KRKT-R1R3-1 Производители, доставчици, фабрика, LED компоненти, Lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, PLPT9 450LC E., SFH 4043, SFH 4250 Z., SFH 4715A
Изпрати запитване
Може да харесаш също







