
Описание
Oslon® Pure 1414 Gr Vjlpl1.23 The Oslon Pure® 1414, един от най -добрите плътност на лумена, отлична ефективност и цветна хомогенност. Oslon Pure® 1414 се предлага с пълен цветен спектър и цветна температура от 1800k до 6500K, които позволяват на клиента да извършва цветна настройка и плътно групиране. Може да се използва самостоятелно, както и в клъстер заедно, за да постигнете необходимия спектър.
Приложения
- уреди и инструменти
- забавление
- Фабрична автоматизация
- Закрито осветление
- Медицинско осветление
- Външно и индустриално осветление
- проекция и дисплей
- роботика
Характеристики
- пакет: Преобразуване на ниво на чип
- typ. Радиация: 150 градуса
- ESD: 2 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 2)
- Светлинен поток: typ . 85 lm @ 25 градуса
- Свещена ефикасност: typ . 108 lm/w
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Червени светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | 0505 (1414 Метричен) |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 630 nm |
| Цвят на осветяването: | Червено |
| Светлинен поток/сияен поток: | 85 lm |
| Ако - напред: | 350 mA |
| Vf - напред напрежение: | 2.25 V |
| Мощност: | 790 MW |
| Цвят на обектива: | Безцветни |
| Размери на обектива: | 1.1 mm x 1,1 mm |
| Форма на обектива: | Квадрат |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Серия: | Чист 1414 |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Опаковка: | Mousereel |
| Марка: | ams osram |
| Височина: | 0,85 mm |
| Дължина: | 1,4 mm |
| Светеща интензивност: | 21.1 Cd |
| Максимална работна температура: | + 100 C |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| 1000 | |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Ослон |
| Тип: | Единични цветни светодиоди |
| Ъгъл на гледане: | 140 градуса |
| Ширина: | 1,4 mm |
| Част # псевдоними: | Q65113A7184 |
Популярни тагове: GR VJLPL1.23 - kqks - A4R2-1, China GR VJLPL1.23-KQKS-A4R2-1 Производители, доставчици, фабрика, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LED компоненти, Lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, PLPT9 450LC E., PLT5 520EB p, SFH 4043
Изпрати запитване
Може да харесаш също







