
Gw cagjl1.hm - tptq-27s3
Φv=2800 ... 3300 lm, 2700 k (ако=720 ma)
Описание
SOLERIQ ™ S 15 GW CAGJL1.HM Продуктите Soleriq ™ са специално проектирани за приложения, изискващи големи потоци пакети от компактна зона.
Приложения
- Закрито осветление
Характеристики
- пакет: чип - на - дъска, керамичен пакет
- typ. Радиация: 120 градуса (ламбертийски излъчвател)
- Цветна температура: 2700k - cri: 90 (мин.)
- ESD: 2 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 2)
- Светлинен поток: typ . 3020 LM @ 2700 K, 25 градуса
- Свещена ефикасност: typ . 113 lm/w @ 2700 k, 25 градуса
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Светодиоди от бели кочани |
| Стил на монтаж: | PCB |
| Пакет / случай: | 19 mm x 19 mm x 1,5 mm |
| Цвят на осветяването: | Топло бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 2700 K |
| Светеща интензивност: | 986 CD |
| Светлинен поток/сияен поток: | 3020 LM |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 90 |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ако - напред: | 720 Ма |
| Vf - напред напрежение: | 37 V |
| Мощност: | 27 W |
| Дължина: | 19 мм |
| Ширина: | 19 мм |
| Височина: | 1,5 мм |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 105 C |
| Размери на обектива: | 15,7 мм |
| Серия: | GW CAGJL1.HM |
| Опаковка: | Табла |
| Марка: | ams osram |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| 125 | |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Soleriq |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
| Част # псевдоними: | GW CAGJL1.HM - TPTQ-27S3-720-T05 Q65112A8958 |
Популярни тагове: gw cagjl1.hm - tptq - 27s3, China GW Cagjl1.hm-tptq-27s3 Производители, доставчици, фабрика, BPY 62 3 4, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LED компоненти, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, PLPT9 450LC E., SFH 4250 Z.
Изпрати запитване
Може да харесаш също







