
Gw cshpm1.pm - lslu - xx53-1
Φv=140 ... 180 lm, 5000 k (ако=350 ma)
Описание
Oslon® SSL 150 GW CSHPM1.pm По -висока производителност. По -ниско термично съпротивление. Удължен диапазон от условия на шофиране. Този светодиод за ново поколение на Oslon SSL предоставя широк модел на радиация, позволяващ перфектно взаимодействие и различни дизайни, включително цветни смесителни светодиодни клъстери.
Приложения
- забавление
- Закрито осветление
- Външно и индустриално осветление
Характеристики
- пакет: SMT керамичен пакет със силиконов обектив
- typ. Радиация: 150 градуса
- Цветна температура: 3000k - 6500 k
- CRI: 70 (мин.), 72 (Typ.), R9: -40 (min.)
- Поддръжка на лумена: Резултати от тестовете според наличните IESNA LM-80
- ESD: 8 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- Светлинен поток: typ . 153 lm @ 5000 k, 85 градуса
- Свещена ефикасност: typ . 156 lm/w @ 5000 k, 85 градуса
| Produktattribut | Attributwert |
|---|---|
| Херстелер: | ams osram |
| Produktkategorie: | Weiße светодиоди |
| Rohs: | |
| Produkt: | Бели светодиоди |
| Montageart: | SMD/SMT |
| Verpackung/gehäuse: | SMD-2 |
| Beleuchtungsfarbe: | Топло бяло |
| Wellenlänge/Farbtemperatur: | 5000 K |
| Lichtstärke: | 35.4 Cd |
| Lichtstrom/strahlungsleistung: | 144 LM |
| Farbwiedergabe - index - cri: | 70 |
| Ansichtswinkel: | 150 градуса |
| Ако - durchlassstrom: | 350 mA |
| Vf - durchlassspannung: | 2.85 V |
| Nennleistung: | 1 W |
| Länge: | 3 mm |
| Брейт: | 3 mm |
| Хьохе: | 1,58 мм |
| MINIMALE BETRIEBSTEMPERATUR: | - 40 C |
| Maximale betriebstemperatur: | + 125 C |
| Objektiv transparenz: | Ясно |
| Серия: | GW CSHPM1.PM |
| Verpackung: | Макара |
| Verpackung: | Изрязана лента |
| Verpackung: | Mousereel |
| Марке: | ams osram |
| LED - größe: | 3.1 mm x 3.1 mm |
| Feuchtigkeitsempfindlich: | Да |
| Produkt - typ: | Бели светодиоди |
| 600 | |
| Unterkategorie: | Светодиоди |
| Handelsname: | Ослон |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
| Artikel # псевдоними: | Q65112A1120 |
| Gewicht Pro Stück: | 25 mg |
Популярни тагове: gw cshpm1.pm - lslu - xx53 - 1, China GW CSHPM1.pm - lslu-xx53-1, доставчици, фабрични, Gw qslps1 em lxl1 xx56 1, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, Ly r976 ps 36 0 20 r18, SFH 4554, SFH 4715A
Изпрати запитване
Може да харесаш също







