
Описание
Oslon ™ Square GW CSSRM3.pm Пето поколение на квадрат Oslon с подобрена производителност. Повечето компактни водещи с висока мощност с добре известна превъзходна устойчивост, висока надеждност, дълъг живот и ниско термично съпротивление.
Приложения
- Земеделие и градинарство
- забавление
- Външно и индустриално осветление
Характеристики
- Пакет: SMT керамичен пакет със силиконов обектив
- typ. Радиация: 120 градуса (ламбертийски излъчвател)
- Цветна температура: 2200k - 6500 k
- CRI: 70 (мин.), 72 (Typ.), R9: -40 (мин.)
- ESD: 8 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- Светлинен поток: Тип . 357 LM @ 4000 K, 85 градуса
- Светеща ефикасност: typ . 182 lm/w @ 4000 K, 85 градуса
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | 1212 (3030 Метрик) |
| Цвят на осветяването: | Бял |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 4000 K |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ако - напред ток: | 700 mA |
| Мощност: | 2 W |
| Дължина: | 3 mm |
| Ширина: | 3 mm |
| Височина: | 2.02 mm |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 125 C |
| Форма на обектива: | Квадрат |
| Серия: | GW CSSRM3.pm |
| Марка: | ams osram |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | LED - Висока мощност |
| 3000 | |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Ослон |
| Част # псевдоними: | Q65113A8681 |
Популярни тагове: GW CSSRM3.pm-P1P3-XX55-1, China GW CSSRM3.PM-P1P3-XX55-1 Производители, доставчици, фабрика, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., PLPT9 450LC E., PLT5 520EB p, SFH 4043, SFH 4250 Z.
Изпрати запитване
Може да харесаш също







