
GW CSSRM4.HW - SHSM - H1H2-1
Φ<_sub>P=4.60 ... 5.75 μmol/s (ако=700 ma)
Описание
Oslon® Square GW CSSRM4.HW
Ново поколение на Oslon Square Horti White с горещо бининг на фотонен поток за по -близко съвпадение с типичните работни температури. С по -висока яркост той увеличава максимално ефикасността на фотонен поток на системното ниво за приложения на градинарството. За разлика от конвенционалните бели светодиоди, Horti White на AMS Osram използва персонализиран фосфорен разтвор, предназначен да улесни увеличаването на не -, преобразувани червени фотони, за да осигури превъзходно ниво на приспособление. Освен това, този висок - захранващ светодиод осигурява отлична надеждност, дълъг живот, доказана здравина и ниско термично съпротивление в компактен отпечатък.
Приложения
- Земеделие и градинарство
- забавление
- Външно и индустриално осветление
Характеристики
- пакет: SMD керамичен пакет със силиконов обектив
- typ. Радиация: 120 градуса (ламбертийски излъчвател)
- ESD: 8 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- сияен поток ( @ 700ma): typ . 1207 MW @ 25 градуса; typ . 1159 MW @ 85 градуса
- лъчева ефективност ( @ 700ma): typ . 59.4% @ 25 градуса; typ . 58.7% @ 85 градуса
- фотонен поток ( @ 700ma): typ {{2} μmol/s @ 25 градуса; typ . 5.11 μmol/s @ 85 градуса
- ефикасност на фотонен поток ( @ 700ma): typ . 2.62 μmol/j @ 25 градуса; typ . 2.59 μmol/j @ 85 градуса
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Светодиоди по градинарство |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Цвят на осветяването: | Бял |
| Светеща интензивност: | 125 Cd |
| Светлинен поток/сияен поток: | 392 LM |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ако - напред: | 700 mA |
| Vf - напред напрежение: | 2.8 V |
| Мощност: | 2 W |
| Дължина: | 3 mm |
| Ширина: | 3 mm |
| Височина: | 2.02 mm |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 125 C |
| Размери на обектива: | 2.79 mm x 1,48 mm |
| Серия: | GW CSSRM4.HW |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Марка: | ams osram |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| 3000 | |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Ослон |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
| Част # псевдоними: | Q65113A6880 |
Популярни тагове: GW CSSRM4.HW - SHSM - H1H2 - 1, China GW CSSRM4.HW - SHSM-H1H2-1 Производители, доставчици, фабрика, BPY 62 3 4, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., PLPT9 450LC E., SFH 4043, SFH 4554
Изпрати запитване
Може да харесаш също







