
Описание
Средното захранване на LP серията LP се предлага в модели с постоянно напрежение (CV) и постоянен ток (CC). Тези захранвания работят в широк вход 90VAcдо 264VAcи предлагат широк диапазон на работна температура от -30 градуса до +70 степен. Светодиодните драйвери от серията LP се предлагат от опции за мощност от 18W до 150W. Тези шофьори се предлагат с икономичен дизайн и могат да издържат на 300VAcВход за пренапрежение за 5 секунди (LPV/C - 20/35/60/100). Средното захранване на LP Series LP са подходящи за икономично LED осветление и приложения за движещи се знаци.
Характеристики
- 90VAcдо 264VAcвходния диапазон
- Модели
- Постоянен ток - LPC части
- Постоянно напрежение - LPV части
- Тънък пластмасов калъф с оценка на ниво IP67
- Икономически дизайн
- Издържа 300VAcВход за пренапрежение за 5 секунди (LPV/C -20/35/60/100)
- -30 градуса до +70 градус с широк работен обхват
- Подходящ за икономично LED осветителни тела и приложения за движещи се знаци
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Означава добре |
| Категория на продукта: | LED захранване |
| Rohs: | Подробности |
| Режим на работа: | Постоянно напрежение (CV) |
| Изходен ток - канал 1: | 4.2 A |
| Изходно напрежение - канал 1: | 24 VDC |
| Изходна мощност: | 100.8 W |
| Входно напрежение: | 90 VAC до 264 VAC, 127 VDC до 370 VDC |
| Затъмняване: | Без затъмняване |
| Брой резултати: | 1 изход |
| Стил на монтаж: | Монтиране на шасито |
| Дължина: | 190 мм (7,48 инча) |
| Ширина: | 52 мм (2.047 инча) |
| Височина: | 37 мм (1,457 инча) |
| Индустрия: | Индустриален |
| Серия: | LPV-100 |
| IP рейтинг: | IP67 |
| Марка: | Означава добре |
| Отворена рамка/затворена: | Затворен |
| Тип на продукта: | LED захранване |
| Количество на фабричния пакет: | 20 |
| Подкатегория: | Захранвания |
| Част # псевдоними: | LPV100-24-PH LPV-100-24-PH |
| Тегло на единицата: | 1,389 паунда |
Популярни тагове: LPV-100-24, China LPV-100-24 Производители, доставчици, фабрика, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
Изпрати запитване
Може да харесаш също







