
Описание
Анна-50-3-М ~ 20 градусов среден лъч с 3 оптика.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Ледил |
| Категория на продукта: | LED лещи и сглобки |
| Rohs: | Подробности |
| Тип на продукта: | LED лещи |
| Тип: | Обектив |
| Диаметър: | 50 мм |
| Ъгъл на гледане: | 26 градуса |
| Опаковка: | Табла |
| Марка: | Ледил |
| Цвят: | Ясно |
| Височина: | 10,7 мм |
| Дължина: | 50 мм |
| Форма: | Кръг |
| Количество на фабричния пакет: | 32 |
| Подкатегория: | LED осветление |
| Стил на прекратяване: | Лепило |
| Ширина: | 50 мм |
| Тегло на единицата: | 0,282192 унция |
Популярни тагове: C11607-Ана-50-3-М, Китай C11607-Ана-50-3-М производители, доставчици, фабрика, CS15418_STRADA-IP-2X6-SCL, Леща Ledil
Един чифт:C18424-Adelia-70-M
Следваща:C11679-Ана-50-7-М
Изпрати запитване
Може да харесаш също







