
Xpgdwt -01-0000-00 ke5
Бели светодиоди бели 4000 K 70- CRI, XLAMP XP-G3 LED
Описание
Светодиодите XLAMP® XP-G3 са оптимизирани за насочени приложения за осветление с голям лумен, където ефикасността и оптичното управление са критични, като пътно платно, преносимо и градинарство. Компактната и доказана 3,45 -мм XP платформа разполага с отлична екосистема от оптични и системни решения, което позволява на производителите на осветление да опростят процеса на проектиране и да съкращават времето за пазар.
XP-G3 светодиодите се предлагат в и две различни бели и кралски сини версии: Standard & S линия. XP-G3 Photo Red е наличен във версията на S Line. Бялата стандартна версия осигурява най-добрия в клас TM-21 живот и стабилност на цветовете във времето. Версиите на линията на бяло, кралско синьо и фото червено осигуряват подобрена ефективност, най-добрата в класа устойчивост на сяра и по-добрата надеждност на нивото на системата чрез цикли на превключване и затъмняване. С тези версии на S Line LED осигурява технология LED с висока мощност, която е оптимизирана както за общи, така и за приложения за осветление на градинарството, където сензорите и превключването стават често срещани.
В този документ термините бяло, кралско синьо и фото червено означават бялото, кралското синьо или фото червено XP-G3 светодиод, без да се отчита стандартните му или S функции на линията. Стандартът на термините и S ред се използват, когато е необходимо, за да се диференцира изпълнението на стандартния XP-G3 светодиод от XP-G3 светодиода с опцията S Line.
Характеристики
• Предлага се в без минимално бяло, 70-, 80- и 90- cri White, Royal Blue & Photo Red Red
• Опция за излъчване на цвят на 5700 K
• Анси-съвместими кошчета за хроматичност
• Опции с 3 стъпки и 5 стъпки
• Бяло кокошка на 85 градуса, Royal Blue & Photo Red Binned на 25 градуса
• Максимален ток на задвижване: бяло, кралско синьо: 2000 mA, снимка червено: 1500 mA
• Ниско термично съпротивление: бяло: 1,1 градус /W, Royal Blue: 0. 9 градуса /W, Photo Red: 1.2 градус /W
• Широк ъгъл на гледане: 123 градуса –130 градуса
• Неограничен живот на пода при по -малко или равен на 30 ºC/85% RH
• Reflow Soldable - JEDEC J -STD -020C
• Електрически неутрален топлинен път
• rohs и достигнете до съвместими
• UL® признат компонент (E349212)
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Кри LED |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | SMD -2 |
| Цвят на осветяването: | Неутрално бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 4000 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 156 LM |
| Индекс на цветово изобразяване - CRI: | 70 |
| Ъгъл на гледане: | 125 градуса |
| Ако - напред ток: | 350 mA |
| VF - напрежение напред: | 2.7 V |
| Мощност: | 1 W |
| Дължина: | 3,45 мм |
| Ширина: | 3,45 мм |
| Височина: | 2,26 мм |
| Максимална работна температура: | + 85 C |
| Цвят на обектива: | Жълто |
| Размери на обектива: | 3,06 мм |
| Форма на обектива: | Купол |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Серия: | XLAMP XP-G3 |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Опаковка: | Mousereel |
| Марка: | Кри LED |
| LED размер: | 3,45 мм x 3,45 мм x 2,26 мм |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 1000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
| Тегло на единицата: | 0. 003527 унция |
Популярни тагове: XPGDWT -01-0000-00 ke5, Китай XPGDWT -01-0000-00 ke5 Производители, доставчици, фабрика, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, за Cree LED, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBGR-L1-0000-00F02, Xteary-00-0000-000000N03
Изпрати запитване
Може да харесаш също







