
Описание
Оригиналният XLAMP® XP-G2 ръководи широк набор от LED приложения за индустрията, включително осветлението на открито и зоната и оттогава служи като предпочитан избор от производителите, които изискват усъвършенстван изход, ефикасност и оптичен контрол. Компактната и доказана 3.45 -мм XP платформата разполага с отлична екосистема от оптични и системни решения, което позволява на производителите на осветление да опростят процеса на проектиране и да съкращават времето за пазара.
Светодиодите XP-G2 вече се предлагат в две различни бели версии: стандартна и висока ефикасност (HE). XP-G2 Standard е същият пробив продукт, който даде възможност за широк набор от нови LED приложения за керамични светодиоди с висока мощност.
Новата версия за висока ефикасност разширява това наследство с надграждане на падане за съществуващи дизайни, оптимизирани около XP -G2 светодиоди. XP-G2 HE LEDS LEVERY CREE LED на най-новата технология за чип с висока мощност, за да осигури 25 процента по-голяма светлина чрез по-висок максимален ток от 2000 mA и по-висока ефективност.
Характеристики
• Предлага се в бяло, на открито бяло и 80-, 85- и 90- cri White
• Анси-съвместими кошчета за хроматичност
• Опция за излъчване на цвят на 5700 K
• Копаено на 85 градуса
• Максимален ток на задвижване: Стандарт: 1500 MA, HE: 2000 MA
• Ниско термично съпротивление: 1,4 градуса \/W
• Широки ъгъл на гледане: стандарт: 120 градуса, той: 125 градуса
• Неограничен живот на пода при по -малко или равен на 30 ºC\/85% RH
• Reflow Soldable - JEDEC J -STD -020C
• Електрически неутрален топлинен път
• rohs и достигнете до съвместими
• UL® признат компонент (E349212)
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Кри LED |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD\/SMT |
| Пакет \/ случай: | SMD -2 |
| Цвят на осветяването: | Неутрално бяло |
| Дължина на вълната\/цветова температура: | 4500 K |
| Светлинен поток\/сияен поток: | 122 LM |
| Индекс на цветово изобразяване - CRI: | 70 |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ако - напред ток: | 350 mA |
| VF - напрежение напред: | 2.72 V |
| Мощност: | 1 W |
| Дължина: | 3,45 мм |
| Ширина: | 3,45 мм |
| Височина: | 2,36 мм |
| Максимална работна температура: | + 85 C |
| Цвят на обектива: | Безцветни |
| Размери на обектива: | 3,06 мм |
| Форма на обектива: | Купол |
| Прозрачност на обектива: | Вода чиста |
| Серия: | XLAMP XP-G2 |
| Опаковка: | Макара |
| Марка: | Кри LED |
| LED размер: | 3,45 мм x 3,45 мм x 2,36 мм |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 1000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Xlamp |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
| VR - Обратно напрежение: | 5 V |
| Тегло на единицата: | 0. 003527 унция |
Популярни тагове: XPGBWT -01-0000-00 FC2, China XPGBWT -01-0000-00 FC2 производители, доставчици, фабрика, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, XPEBFR-L1-0000-00801, Xteary-00-0000-000000N03
Изпрати запитване
Може да харесаш също







