
Описание
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Ледил |
| Категория на продукта: | LED лещи и сглобки |
| Rohs: | Подробности |
| Тип на продукта: | LED лещи |
| Тип: | Обектив |
| За използване с: | Cezos, Lumileds, Luminus, Nichia, Osram, Philips, Samsung, Seoul |
| Ъгъл на гледане: | 30 градуса до 98 градуса |
| Опаковка: | Табла |
| Марка: | Ледил |
| Цвят: | Ясно |
| Височина: | 7 мм |
| Дължина: | 285,6 мм |
| Форма: | Правоъгълник |
| Количество на фабричния пакет: | 15 |
| Подкатегория: | LED осветление |
| Ширина: | 19,5 мм |
| Тегло на единицата: | 1 унция |
Популярни тагове: C14454_FLORENCE - 1R - o, Китай C14454_Florence-1R-O производители, доставчици, фабрика, CS15418_STRADA-IP-2X6-SCL, Леща Ledil
Един чифт:CS16401_Strada - ip-2x6-px
Следваща:CA12374_TINA2-RS
Изпрати запитване
Може да харесаш също







